ТОВ «СакСкай» - надійний лідер інтернет-рішень

ТОВ «СакСкай» — багатофункціональна компанія що динамічно розвивається, яка надає ряд послуг від розробки і монтажу комп'ютерної мережі до комплексних IT рішень для вашого бізнесу.

Ми використовуємо тільки передові сучасні технології і надаємо нашим користувачам якісний зв'язок, з огляду на потреби абонентів. Завдяки використанню технології Ethernet, компанія завжди надає стабільний, доступний і швидкий Інтернет.


Компанія представляє широкий спектр тарифних планів, які можна як тестувати, так і міняти по потребі замовника. Ставши нашим абонентом, ви зможете здійснювати оплату будь-яким зручним для вас способом.

Докумети:

► Розірвання договору
► Призупинення послуги
► Перенос послуги
► Ввідновлення послуг

Інтернет ... монтаж систем відеоспостереження та ще

Ми дбаємо про безпеку надаючи послуги з проектування та монтажу систем відеоспостереження та контролю доступу до них. З нашою допомогою, ви можете обмежити доступ небажаних осіб, контролювати місцезнаходження співробітника і його переміщення, а також комплексні послуги відеоспостереження. "(установка сигналізації вимагає окремого ліцензування) ...

Якщо ваше обладнання застаріло, наші інженери проведуть якісну оцінку, в разі потреби модернізують систему або повністю поміняють її за згодою клієнта. Дані послуги часто замовляють торгові центри, бутіки, офіси, складські приміщення і промислові об'єкти, банки і магазини.


 Наш Сертифікат >>

Наші партнери

Фото готових об'єктів

Хочете підключити швидкісний інтернет SakSky?
Тоді залишайте заявку на підключення прямо зараз!